Wysportowana sylwetka bez siłowni [WSBS 2/4 Ab] – Piotr Kopczyński

Wysłałem Ci już eBooka, ale chcę Ci dać coś jeszcze...
Coś co dostają tylko osoby, które pobrały moją książkę!

program "Wysportowana sylwetka bez siłowni"

Jest on przedłużeniem wszystkiego o czym przeczytasz w eBooku. Jednak nie daje on tylko wskazówek… Przede wszystkim daje on gotowe, przetestowane w boju, skuteczne rozwiązania, metody i narzędzia! W programie poprowadzę Cię krok po kroku od pierwszego treningu, od pierwszego „dietetycznego” posiłku, aż po wymarzoną, wysportowaną sylwetkę! 

MOJA ZWARIOWANA, 2-POZIOMOWA GWARANCJA EFEKTÓW:
Jeśli po przerobieniu całego programu nie będziesz mieć efektów, OSOBIŚCIE pomogę Ci zbudować wymarzoną sylwetkę, pracując z Tobą „1 na 1”!!! 
Gdyby jakimś cudem i to nie sprawiło, że zobaczysz kolosalną zmianę w wyglądzie, zwrócę Ci pieniądze!

Oto zaledwie mała próbka tego co odkryjesz w programie...

jak spalić tkankę tłuszczową i nie stracić mięśni...

Jednocześnie ciągle poprawiając siłę i wydolność oraz zachowując dobre samopoczucie„Instrukcja obsługi diety”, Etap 3, Sekcja 1

Do tego nauczę Cię też…


dlaczego mam odwagę zagwarantować Ci efekty?

Jestem nastawiony na realne i mierzalne efekty. Na co dzień pracuję z osobami, które chcą gołym okiem widzieć rezultaty tego co robimy na treningach oraz diety jaką prowadzą.

Kierownicy, menadżerowie, wolne zawody, właściciele firm i prezesi – wszyscy nastawieni na realizowanie swoich celów! 

Przez lata  przetestowałem  setki różnych metod. Wytypowałem te, które dawały fenomenalne efekty w budowaniu wysportowanej sylwetki.

Jednak zamiast samemu dąć w róg wolę byś posłuchał co powiedział Karol po zalewie 6 miesiącach i zrzuceniu 8kg…

Komu potrzebny jesy program
"wysportowana sylwetka bez siłowni"?

Jeśli, którykolwiek z tych punktów trafia w sedno Twojego problemu to powinieneś wziąć udział w programie „Wysportowana sylwetka bez siłowni”.

Metody, których Cię nauczę już udowodniły swoją skuteczność we wszystkich możliwych sytuacjach! Dzięki nim wszyscy moi podopieczni utrzymali lub poprawili swój wygląd w trakcie pierwszej kwarantanny! 

Teraz cały program jest dostępny również dla Ciebie!

Zawarłem w nim wiedzę, która pozwoli Ci zrozumieć na czym naprawdę polega budowanie wysportowanej sylwetki oraz gotowe narzędzia, które pozwalają obiektywnie mierzyć i kontrolować efekty!

Nauczę Cię…

...JAK SPRAWIĆ, BY DIETA DAWAŁA NAMACALNE EFEKTY,
KAŻDEGO DNIA I BEZ WYWRACANIA ŻYCIA DO GÓRY NOGAMI...

Gdy raz zobaczysz jak dobre efekty (oraz jak małym wysiłkiem i nakładem czasu) daje żywienie oparte o fundamentalne zasady funkcjonowania organizmu, nigdy więcej nawet nie spojrzysz na czasopismo z magicznymi fit poradami  i dietami cud w sklepie! 

Nauczę Cię dokładnie tego, czego branża fitness nie chce byś wiedział! 
To nie prawda, że trzeba jeść tylko mdłe „fit” jedzenie i wywracać całe życie do góry nogami!

Dowiesz się jak jeść to co lubisz najbardziej i dopasować swój dotychczasowy sposób żywienia do celów jakie chcesz osiągnąć – to TY będziesz prowadzić dietę, a nie ona Ciebie…

„Instrukcja obsługi diety” to szkolenie, w którym poprowadzę Cię krok po kroku do wymarzonej sylwetki oraz pełnego zrozumienia tematu żywienia w budowaniu wysportowanej sylwetki!

Oto jak to zrobię i czego Cię nauczę:


Sama dieta to jednak za mało by zbudować atletyczną, męską sylwetkę…

Potrzebujesz też skutecznego programu treningowego
i sposobu, by nauczyć się prawidłowego wykonania ćwiczeń
oraz dbania o zdrowie Twojego ciała...

Bez wyssanych z palca fit porad… Bez modlenia się o to, by tym razem wysiłek nie poszedł na marne… Bez życzeniowego myślenia o treningu i jego efektach oraz bez marnowania czasu na rzeczy, które po prostu nie mają szansy zadziałać! 

Zamiast tego klarowny, logiczny program treningowy oparty o najskuteczniejsze metody i fundamentalne zasady skutecznego treningu siłowego… poparte wynikami realnych badań naukowych! 

Wszystko to zamknięte w przejrzyste i zrozumiałe arkusze treningowe.
Po prostu otwierasz arkusz i wiesz dokładnie jakie ćwiczenie, jakim ciężarem, na ile powtórzeń oraz w ilu seriach wykonać! 

To jak podróż z nawigacją prosto do celu, zamiast błądzenia z kompasem…

By było to możliwe dam Ci dostęp do kolejnych 2 szkoleń.

Pierwsze to „Programy treningowe bez siłowni”. Wyjaśnię Ci podstawowe zasady programowania treningu siłowego oraz jak przekłada się to w praktyce na trening. Dostaniesz też gotowe arkusze treningowe połączone z …

„Domowym atlasem ćwiczeń”. Znajdziesz w nim filmy pokazujące jak wykonać każde ćwiczenie w programie oraz gotowe zestawy tzw. ćwiczeń mobility. Dzięki temu nie tylko zbudujesz wysportowaną sylwetkę, ale również zadbasz o swoją sprawność fizyczną i samopoczucie.

Oto co zyskasz dzięki tym dwóm szkoleniem:


Zastanawiasz się czym różni się mój program od wszystkiego co oferują inni trenerzy?

Oto dlaczego zamieniłem ponad dekadę doświadczeń z pracy trenerA personalnEGO w kompletny program metamorfozy on-line oraz czym różni się on od innych programów!

Lubię czasem powiedzieć coś wprost używając przy tym mocnych słów. Dlatego napiszę wprost….

Branża fitness próbuje wydymać każdego kto chce poprawić swój wygląd lub zdrowie i samopoczucie!

Magiczne odchudzające pigułki reklamowane przez kulturystów na sterydach, programy treningowe powtarzające się co 3 wydania czasopisma, ale za każdym razem inna gwiazda użyła ich, by wyglądać jak Terminator, Thor czy Hulk… 

Żerując na Twoich marzeniach robią biznes o porażających dochodach!

Najgorsze, że wcale nie zależy im byś miał z tego wszystkiego jakieś efekty! Zależy im tylko na tym, byś wierzył, że będziesz je mieć… 

Reklama na całą stronę w czasopiśmie zarabia dla nich setki tysięcy złotych. Dlatego chcą byś w to wierzył i kupił kolejne wydanie, z kolejnymi złotymi poradami!

Ja zaś chcę to naprawić i mam 3 powody, by to zrobić… 

 • Zbudowanie wysportowanej sylwetki jest możliwe… nawet jeśli  już walczysz o to latami… bez efektów… i nawet jeśli wątpisz czy kiedykolwiek się uda… Wiem jak to jest kręcić się w miejscu, ale znam też radość ze zrealizowania marzenia o wysportowanym wyglądzie. Chcę byś też to poczuł!
 • Sukces nie przychodzi sam. Nie sprawisz, że marzenia staną się rzeczywistością bez kombinacji ciężkiej pracy, czasu jaki po porostu musi upłynąć oraz bez pomocy innych. Chcę dla Ciebie „otworzyć i przytrzymać drzwi”, byś zdążył przez nie przejść, zamiast się odbić… Dam Ci całą wiedzę i wszystkie potrzebne „narzędzia”, których sam tak bardzo potrzebowałem ponad dekadę temu, gdy zacząłem walkę o własną sylwetkę…
 • Mam dość tego co wyrabia branża fitness! Polecają Ci przełomowe, magiczne, nowe i odkrywcze programy treningowe, pigułki oraz „fit sztuczki”, obiecując, że zadziała to szybko i bez wysiłku. Żerują na Tobie i bezlitośnie zdzierają pieniądze.

ŻEBYŚMY SIĘ DOBRZE ZROZUMIELI…
Tak jak oni obiecuję Ci, że to co mam działa, oraz że będziesz mieć najlepsze efekty swojego życia…

… ale obiecuję Ci też, że musisz w to włożyć prawdziwy wysiłek i pracę! 

Gdyby szło zrobić to bez wysiłku, każdy wyglądałby jak model z okładki… 

Moja nadzieja jest taka, że uzbrojony w praktyczną wiedzę oraz sprawdzone w boju metody i narzędzia, zobaczysz pierwsze efekty na tyle szybko, byś nie stracił motywacji do dalszej pracy. 

Jeśli na tym etapie zastanawiasz się czy wiedza i metody z moich szkoleń zadziałają w Twoim wypadku to od razu powiem Ci, że nie… 

Bo ich nie masz!  😉


Co mówią o moich programach inni:

MOJA ZWARIOWANA, 2-ETAPOWA GWARANCJA...

Możliwe, że myślisz sobie teraz…

Wszystko brzmi fajnie, ale moja sytuacja jest szczególna, próbowałem już wszystkiego i nic nie działało.”

Mimo to GWARANTUJĘ Cie, że zadziała!

Jeśli tylko wdrożysz w życie wszystko czego nauczę Cię w programie, a mimo to z jakiegoś dziwnego powodu nie zobaczysz lepszych efektów niż kiedykolwiek w życiu to OSOBIŚCIE pomogę Ci zbudować wymarzoną sylwetkę pracując z Tobą „1 na 1”!!!

Gdyby jakimś cudem i to nie sprawiło, że zobaczysz kolosalną zmianę w wyglądzie, 
zwrócę Ci pieniądze! Dodatkowo dostaniesz dożywotni dostęp do całego programu, byś mógł nadal korzystać z wiedzy.

 Brzmi uczciwie?

No to fajnie…

...oto co musisz teraz zrobić

Dotychczas moje szkolenia i program treningowe były dostępne wyłącznie dla moich podopiecznych. Chcę jednak pomóc większej liczbie osób niż tylko tych kilka-kilkanaście rocznie, którym pomagam osobiście jako trener.

Dlatego udostępnię Ci cały ich pakiet w cenie 1 treningu personalnego!

W zamian chcę tylko byś realnie dał z siebie 100% bo bez tego nawet najlepszy program treningowy i żywieniowy nie zadziała… 

Naciśnij guzik poniżej, wypełnij formularz zamówienia i zapłać dowolną kartą.

Dane logowania do programu dostaniesz od razu na e-mail!


Dziękuję Ci, że poświęciłeś czas na przeczytanie tej strony. Nie mogę się doczekać aż dasz mi znać jak bardzo udało Ci się zmienić sylwetkę!

Trener Piotr Kopczyński

 

P.S. Jeśli jesteś jedną z osób, które od razu przewijają stronę do samego końca, oto moja oferta:

Udostępnię Ci cały pakiet moich szkoleń oraz sprawdzonych w boju metod, narzędzi i programów treningowych (wraz z wideo atlasem ćwiczeń). Poprowadzą Cię one krok po kroku, bez zgadywania prosto do celu – do wymarzonej, wysportowanej sylwetki. 

Zamknąłem ponad 12 lat doświadczenia z pracy zawodowej jako trener personalny i współprac z dziesiątkami podopiecznych w spójny system budowani wysportowanej sylwetki. Mówiąc system mam na myśli to, że o sukcesie decydują 3 zasadnicze elementy, które wykonane prawidłowo potęgują swoje działanie, zaś nawet jeden z nich wykonany źle niweczy wszelki wysiłek! 

 • To czy umiesz zadbać o regenerację i zdrowie swojego ciała ma w pływ na to, czy będziesz w stanie efektywnie trenować. 
 • To jak trenujesz ma wpływ na to jak powinieneś się żywić. 
 • To jak się żywisz zadecyduje o tym czy w ogóle zobaczysz efekty… 
 • …oraz czy przez nadmierne i niepotrzebne restrykcje nie porzucisz całego procesu!

Dotychczas dostęp do moich szkoleń i programów treningowych mieli jedynie moi podopieczni. Chcę jednak pomóc też Tobie i dlatego udostępnię Ci cały program budowania wysportowanej sylwetki bez dostępu do siłowni ponad 10x taniej niż kosztuje 1 miesiąc współprace „jeden na jeden” ze mną!

P.P.S. Jestem głęboko przekonany, że dzięki szkoleniom i gotowym arkuszom treningowym w programie „Wysportowana sylwetka bez siłowni” zbudujesz i utrzymasz wysportowaną sylwetkę o jakiej marzysz. Dlatego gdyby z jakiegoś dziwnego powodu, mimo że robiłeś wszystko czego uczę w programie jak należy, nie udało Ci się tego osiągnąć to daj znać… Osobiście pomogę Ci pracując z Toną „1 na 1”! Jeśli i to nie zadziała zwrócę Ci pieniądze i dam dożywotni, bezpłatny dostęp do szkoleń!

A teraz kliknij w guzik i odbierz dostęp.

Nie pożałujesz!

Copyright © Piotr Kopczyński 2019 | Polityka Prywatności | Regulamin


Wysłałem Ci już eBooka, ale chcę Ci dać coś jeszcze...
Coś co dostają tylko osoby, które pobrały moją książkę!

program "Wysportowana
sylwetka bez siłowni"

Jest on przedłużeniem wszystkiego o czym przeczytasz w eBooku. Jednak nie daje on tylko wskazówek… Przede wszystkim daje on gotowe, przetestowane w boju, skuteczne rozwiązania, metody i narzędzia! W programie poprowadzę Cię krok po kroku od pierwszego treningu, od pierwszego „dietetycznego” posiłku, aż po wymarzoną, wysportowaną sylwetkę!

MOJA ZWARIOWANA, 2-POZIOMOWA GWARANCJA EFEKTÓW:
Jeśli po przerobieniu całego programu nie będziesz mieć efektów, OSOBIŚCIE pomogę Ci zbudować wymarzoną sylwetkę, pracując z Tobą „1 na 1”!!! 

Gdyby jakimś cudem i to nie sprawiło, że zobaczysz kolosalną zmianę w wyglądzie, zwrócę Ci pieniądze!

Oto zaledwie mała próbka tego co odkryjesz w programie...

jak spalić tkankę tłuszczową i nie stracić mięśni...

Jednocześnie ciągle poprawiając siłę i wydolność oraz zachowując dobre samopoczucie„Instrukcja obsługi diety”, Etap 3, Sekcja 1

Do tego nauczę Ci też…


dlaczego mam odwagę
zagwarantować Ci efekty?

Jestem nastawiony na realne i mierzalne efekty. Na co dzień pracuję z osobami, które chcą gołym okiem widzieć rezultaty tego co robimy na treningach oraz diety jaką prowadzą.

Kierownicy, menadżerowie, wolne zawody, właściciele firm i prezesi – wszyscy nastawieni na realizowanie swoich celów! 

Przez lata  przetestowałem  setki różnych metod. Wytypowałem te, które dawały fenomenalne efekty w budowaniu wysportowanej sylwetki.

Jednak zamiast samemu dąć w róg wolę byś posłuchał co powiedział Karol po zalewie 6 miesiącach i zrzuceniu 8kg…

Komu potrzebny jesy program
"wysportowana sylwetka bez siłowni"?

Jeśli, którykolwiek z tych punktów trafia w sedno Twojego problemu to powinieneś wziąć udział w programie „Wysportowana sylwetka bez siłowni”.

Metody, których Cię nauczę już udowodniły swoją skuteczność we wszystkich możliwych sytuacjach! Dzięki nim wszyscy moi podopieczni utrzymali lub poprawili swój wygląd w trakcie pierwszej kwarantanny! 

Teraz cały program jest dostępny również dla Ciebie!

Zawarłem w nim wiedzę, która pozwoli Ci zrozumieć na czym naprawdę polega budowanie wysportowanej sylwetki oraz gotowe narzędzia, które pozwalają obiektywnie mierzyć i kontrolować efekty!

Nauczę Cię…

...JAK SPRAWIĆ, BY DIETA DAWAŁA NAMACALNE EFEKTY, KAŻDEGO DNIA I BEZ WYWRACANIA ŻYCIA DO GÓRY NOGAMI...

Gdy raz zobaczysz jak dobre efekty (oraz jak małym wysiłkiem i nakładem czasu) daje żywienie oparte o fundamentalne zasady funkcjonowania organizmu, nigdy więcej nawet nie spojrzysz na czasopismo z magicznymi fit poradami  i dietami cud w sklepie! 

Nauczę Cię dokładnie tego, czego branża fitness nie chce byś wiedział! To nie prawda, że trzeba jeść tylko mdłe „fit” jedzenie i wywracać całe życie do góry nogami!

Dowiesz się jak jeść to co lubisz najbardziej i dopasować swój dotychczasowy sposób żywienia do celów jakie chcesz osiągnąć – to TY będziesz prowadzić dietę, a nie ona Ciebie…

„Instrukcja obsługi diety” to szkolenie, w którym poprowadzę Cię krok po kroku do wymarzonej sylwetki oraz pełnego zrozumienia tematu żywienia w budowaniu wysportowanej sylwetki!

Oto jak to zrobię i czego Cię nauczę:


Sama dieta to jednak za mało by zbudować atletyczną, męską sylwetkę…

Potrzebujesz też skutecznego programu treningowego i sposobu, by nauczyć się prawidłowego wykonania ćwiczeń
ORaz dbania o zdrowie Twojego ciała...

Bez wyssanych z palca fit porad… Bez modlenia się o to, by tym razem wysiłek nie poszedł na marne… Bez życzeniowego myślenia o treningu i jego efektach oraz bez marnowania czasu na rzeczy, które po prostu nie mają szansy zadziałać! 

Zamiast tego klarowny, logiczny program treningowy oparty o najskuteczniejsze metody i fundamentalne zasady skutecznego treningu siłowego… poparte wynikami realnych badań naukowych! 

Wszystko to zamknięte w przejrzyste i zrozumiałe arkusze treningowe. Po prostu otwierasz arkusz i wiesz dokładnie jakie ćwiczenie, jakim ciężarem, na ile powtórzeń oraz w ilu seriach wykonać! 

To jak podróż z nawigacją prosto do celu, zamiast błądzenia z kompasem…

By było to możliwe dam Ci dostęp do kolejnych 2 szkoleń.

Pierwsze to Programy treningowe bez siłowni. Wyjaśnię Ci podstawowe zasady programowania treningu siłowego oraz jak przekłada się to w praktyce na trening. Dostaniesz też gotowe arkusze treningowe połączone z…

Domowym atlasem ćwiczeń. Znajdziesz w nim filmy pokazujące jak wykonać każde ćwiczenie w programie oraz gotowe zestawy tzw. ćwiczeń mobility. Dzięki temu nie tylko zbudujesz wysportowaną sylwetkę, ale również zadbasz o swoją sprawność fizyczną i samopoczucie.

Oto co zyskasz dzięki tym dwóm szkoleniem:


Zastanawiasz się czym różni się mój program od wszystkiego co oferują inni trenerzy?

Oto dlaczego zamieniłem ponad dekadę doświadczeń z pracy trenerA personalnEGO w kompletny program metamorfozy on-line oraz czym różni się on od innych programów!

Lubię czasem powiedzieć coś wprost używając przy tym mocnych słów. Dlatego napiszę wprost…

Branża fitness próbuje wydymać każdego kto chce poprawić swój wygląd lub zdrowie i samopoczucie!

Magiczne odchudzające pigułki reklamowane przez kulturystów na sterydach, programy treningowe powtarzające się co 3 wydania czasopisma, ale za każdym razem inna gwiazda użyła ich, by wyglądać jak Terminator, Thor czy Hulk… 

Żerując na Twoich marzeniach robią biznes o porażających dochodach!

Najgorsze, że wcale nie zależy im byś miał z tego wszystkiego jakieś efekty! Zależy im tylko na tym, byś wierzył, że będziesz je mieć… 

Reklama na całą stronę w czasopiśmie zarabia dla nich setki tysięcy złotych. Dlatego chcą byś w to wierzył i kupił kolejne wydanie, z kolejnymi złotymi poradami!

Ja zaś chcę to naprawić i mam 3 powody, by to zrobić… 

 • Zbudowanie wysportowanej sylwetki jest możliwe… nawet jeśli  już walczysz o to latami… bez efektów… i nawet jeśli wątpisz czy kiedykolwiek się uda… Wiem jak to jest kręcić się w miejscu, ale znam też radość ze zrealizowania marzenia o wysportowanym wyglądzie. Chcę byś też to poczuł!
 • Sukces nie przychodzi sam. Nie sprawisz, że marzenia staną się rzeczywistością bez kombinacji ciężkiej pracy, czasu jaki po porostu musi upłynąć oraz bez pomocy innych. Chcę dla Ciebie „otworzyć i przytrzymać drzwi”, byś zdążył przez nie przejść, zamiast się odbić… Dam Ci całą wiedzę i wszystkie potrzebne „narzędzia”, których sam tak bardzo potrzebowałem ponad dekadę temu, gdy zacząłem walkę o własną sylwetkę…

 • Mam dość tego co wyrabia branża fitness! Polecają Ci przełomowe, magiczne, nowe i odkrywcze programy treningowe, pigułki oraz „fit sztuczki”, obiecując, że zadziała to szybko i bez wysiłku. Żerują na Tobie i bezlitośnie zdzierają pieniądze.

ŻEBYŚMY SIĘ DOBRZE ZROZUMIELI…
Tak jak oni obiecuję Ci, że to co mam działa, oraz że będziesz mieć najlepsze efekty swojego życia…

…ale obiecuję Ci też, że musisz w to włożyć prawdziwy wysiłek i pracę! 

Gdyby szło zrobić to bez wysiłku, każdy wyglądałby jak model z okładki… 

Moja nadzieja jest taka, że uzbrojony w praktyczną wiedzę oraz sprawdzone w boju metody i narzędzia, zobaczysz pierwsze efekty na tyle szybko, byś nie stracił motywacji do dalszej pracy. 

Jeśli na tym etapie zastanawiasz się czy wiedza i metody z moich szkoleń zadziałają w Twoim wypadku to od razu powiem Ci, że nie… 

Bo ich nie masz!  😉


Co mówią o moich programach inni:

MOJA ZWARIOWANA, 2-ETAPOWA GWARANCJA...

Możliwe, że myślisz sobie teraz…

„Wszystko brzmi fajnie, ale moja sytuacja jest szczególna, próbowałem już wszystkiego i nic nie działało.”

Mimo to GWARANTUJĘ Ci, że zadziała!

Jeśli tylko wdrożysz w życie wszystko czego nauczę Cię w programie, a mimo to z jakiegoś dziwnego powodu nie zobaczysz lepszych efektów niż kiedykolwiek w życiu to OSOBIŚCIE pomogę Ci zbudować wymarzoną sylwetkę pracując z Tobą „1 na 1”!!!

Gdyby jakimś cudem i to nie sprawiło, że zobaczysz kolosalną zmianę w wyglądzie, zwrócę Ci pieniądze! Dodatkowo dostaniesz dożywotni dostęp do całego programu, byś mógł nadal korzystać z wiedzy.

 Brzmi uczciwie?

No to fajnie…

...oto co musisz teraz zrobić

Dotychczas moje szkolenia i program treningowe były dostępne wyłącznie dla moich podopiecznych. Chcę jednak pomóc większej liczbie osób niż tylko tych kilka-kilkanaście rocznie, którym pomagam osobiście jako trener.

Dlatego udostępnię Ci cały ich pakiet w cenie 1 treningu personalnego!

W zamian chcę tylko byś realnie dał z siebie 100% bo bez tego nawet najlepszy program treningowy i żywieniowy nie zadziała… 

Naciśnij guzik poniżej, wypełnij formularz zamówienia i zapłać dowolną kartą.

Dane logowania do programu dostaniesz od razu na e-mail!


Dziękuję Ci, że poświęciłeś czas na przeczytanie tej strony i nie mogę się doczekać aż dasz mi znać jak bardzo udało Ci się zmienić sylwetkę!

Trener Piotr Kopczyński

P.S. Jeśli jesteś jedną z osób, które od razu przewijają stronę do samego końca, oto moja oferta:

Udostępnię Ci cały pakiet moich szkoleń oraz sprawdzonych w boju metod, narzędzi i programów treningowych (wraz z wideo atlasem ćwiczeń). Poprowadzą Cię one krok po kroku, bez zgadywania prosto do celu – do wymarzonej, wysportowanej sylwetki. 

Zamknąłem ponad 12 lat doświadczenia z pracy zawodowej jako trener personalny i współprac z dziesiątkami podopiecznych w spójny system budowani wysportowanej sylwetki. Mówiąc system mam na myśli to, że o sukcesie decydują 3 zasadnicze elementy, które wykonane prawidłowo potęgują swoje działanie, zaś nawet jeden z nich wykonany źle niweczy wszelki wysiłek! 

 • To czy umiesz zadbać o regenerację i zdrowie swojego ciała ma w pływ na to, czy będziesz w stanie efektywnie trenować. 
 • To jak trenujesz ma wpływ na to jak powinieneś się żywić.
 • To jak się żywisz zadecyduje o tym czy w ogóle zobaczysz efekty… oraz czy przez nadmierne i niepotrzebne restrykcje nie porzucisz całego procesu!

Dotychczas dostęp do moich szkoleń i programów treningowych mieli jedynie moi podopieczni. Chcę jednak pomóc też Tobie i dlatego udostępnię Ci cały program budowania wysportowanej sylwetki bez dostępu do siłowni ponad 10x taniej niż kosztuje 1 miesiąc współprace „jeden na jeden” ze mną!

P.P.S. Jestem głęboko przekonany, że dzięki szkoleniom i gotowym arkuszom treningowym w programie „Wysportowana sylwetka bez siłowni” zbudujesz i utrzymasz wysportowaną sylwetkę o jakiej marzysz. Dlatego gdyby z jakiegoś dziwnego powodu, mimo że robiłeś wszystko czego uczę w programie jak należy, nie udało Ci się tego osiągnąć to daj znać… Osobiście pomogę Ci pracując z Toną „1 na 1”! Jeśli i to nie zadziała zwrócę Ci pieniądze i dam dożywotni, bezpłatny dostęp do szkoleń!

A teraz kliknij w guzik i odbierz dostęp.

Nie pożałujesz!

Copyright © Piotr Kopczyński 2019 | Polityka Prywatności | Regulamin


Wysłałem Ci już eBooka, ale chcę Ci dać coś jeszcze... Coś co dostają tylko osoby, które pobrały moją książkę!

program "Wysportowana
sylwetka bez siłowni"

Jest on przedłużeniem wszystkiego o czym przeczytasz w eBooku. Jednak nie daje on tylko wskazówek… Przede wszystkim daje on gotowe, przetestowane w boju, skuteczne rozwiązania, metody i narzędzia! W programie poprowadzę Cię krok po kroku od pierwszego treningu, od pierwszego „dietetycznego” posiłku, aż po wymarzoną, wysportowaną sylwetkę!

MOJA ZWARIOWANA,
2-POZIOMOWA
GWARANCJA EFEKTÓW:

Jeśli po przerobieniu całego programu nie będziesz mieć efektów, OSOBIŚCIE pomogę Ci zbudować wymarzoną sylwetkę, pracując z Tobą „1 na 1”!!! 

Gdyby jakimś cudem i to nie sprawiło, że zobaczysz kolosalną zmianę w wyglądzie, zwrócę Ci pieniądze!

Oto zaledwie mała próbka tego co odkryjesz w programie...

jak spalić tkankę tłuszczową i nie stracić mięśni...

Jednocześnie ciągle poprawiając siłę i wydolność oraz zachowując dobre samopoczucie„Instrukcja obsługi diety”, Etap 3, Sekcja 1

Do tego nauczę Ci też…


dlaczego mam odwagę
zagwarantować Ci efekty?

Jestem nastawiony na realne i mierzalne efekty. Na co dzień pracuję z osobami, które chcą gołym okiem widzieć rezultaty tego co robimy na treningach oraz diety jaką prowadzą.

Kierownicy, menadżerowie, wolne zawody, właściciele firm i prezesi – wszyscy nastawieni na realizowanie swoich celów! 

Przez lata  przetestowałem  setki różnych metod. Wytypowałem te, które dawały fenomenalne efekty w budowaniu wysportowanej sylwetki.

Jednak zamiast samemu dąć w róg wolę byś posłuchał co powiedział Karol po zalewie 6 miesiącach i zrzuceniu 8kg…

Komu potrzebny jesy program
"wysportowana sylwetka bez siłowni"?

Jeśli, którykolwiek z tych punktów trafia w sedno Twojego problemu to powinieneś wziąć udział w programie „Wysportowana sylwetka bez siłowni”.

Metody, których Cię nauczę już udowodniły swoją skuteczność we wszystkich możliwych sytuacjach! Dzięki nim wszyscy moi podopieczni utrzymali lub poprawili swój wygląd w trakcie pierwszej kwarantanny! 

Teraz cały program jest dostępny również dla Ciebie!

Zawarłem w nim wiedzę, która pozwoli Ci zrozumieć na czym naprawdę polega budowanie wysportowanej sylwetki oraz gotowe narzędzia, które pozwalają obiektywnie mierzyć i kontrolować efekty!

Nauczę Cię…

...JAK SPRAWIĆ, BY DIETA DAWAŁA NAMACALNE EFEKTY, KAŻDEGO DNIA I BEZ WYWRACANIA ŻYCIA DO GÓRY NOGAMI...

Gdy raz zobaczysz jak dobre efekty (oraz jak małym wysiłkiem i nakładem czasu) daje żywienie oparte o fundamentalne zasady funkcjonowania organizmu, nigdy więcej nawet nie spojrzysz na czasopismo z magicznymi fit poradami  i dietami cud w sklepie! 

Nauczę Cię dokładnie tego, czego branża fitness nie chce byś wiedział! To nie prawda, że trzeba jeść tylko mdłe „fit” jedzenie i wywracać całe życie do góry nogami!

Dowiesz się jak jeść to co lubisz najbardziej i dopasować swój dotychczasowy sposób żywienia do celów jakie chcesz osiągnąć – to TY będziesz prowadzić dietę, a nie ona Ciebie…

„Instrukcja obsługi diety” to szkolenie, w którym poprowadzę Cię krok po kroku do wymarzonej sylwetki oraz pełnego zrozumienia tematu żywienia w budowaniu wysportowanej sylwetki!

Oto jak to zrobię i czego Cię nauczę:


Sama dieta to jednak za mało by zbudować atletyczną, męską sylwetkę…

Potrzebujesz też skutecznego programu treningowego i sposobu, by nauczyć się prawidłowego wykonania ćwiczeń ORaz dbania o zdrowie Twojego ciała...

Bez wyssanych z palca fit porad… Bez modlenia się o to, by tym razem wysiłek nie poszedł na marne… Bez życzeniowego myślenia o treningu i jego efektach oraz bez marnowania czasu na rzeczy, które po prostu nie mają szansy zadziałać! 

Zamiast tego klarowny, logiczny program treningowy oparty o najskuteczniejsze metody i fundamentalne zasady skutecznego treningu siłowego… poparte wynikami realnych badań naukowych! 

Wszystko to zamknięte w przejrzyste i zrozumiałe arkusze treningowe. Po prostu otwierasz arkusz i wiesz dokładnie jakie ćwiczenie, jakim ciężarem, na ile powtórzeń oraz w ilu seriach wykonać! 

To jak podróż z nawigacją prosto do celu, zamiast błądzenia z kompasem…

By było to możliwe dam Ci dostęp do kolejnych 2 szkoleń.

Pierwsze toProgramy treningowe bez siłowni. Wyjaśnię Ci podstawowe zasady programowania treningu siłowego oraz jak przekłada się to w praktyce na trening. Dostaniesz też gotowe arkusze treningowe połączone z…

Domowym atlasem ćwiczeń. Znajdziesz w nim filmy pokazujące jak wykonać każde ćwiczenie w programie oraz gotowe zestawy tzw. ćwiczeń mobility. Dzięki temu nie tylko zbudujesz wysportowaną sylwetkę, ale również zadbasz o swoją sprawność fizyczną i samopoczucie.

Oto co zyskasz dzięki tym dwóm szkoleniem:


Zastanawiasz się czym różni się mój program od wszystkiego co oferują inni trenerzy?

Oto dlaczego zamieniłem ponad dekadę doświadczeń z pracy trenerA personalnEGO w kompletny program metamorfozy on-line oraz czym różni się on od innych programów!

Lubię czasem powiedzieć coś wprost używając przy tym mocnych słów. Dlatego napiszę wprost…

Branża fitness próbuje wydymać każdego kto chce poprawić swój wygląd lub zdrowie i samopoczucie!

Magiczne odchudzające pigułki reklamowane przez kulturystów na sterydach, programy treningowe powtarzające się co 3 wydania czasopisma, ale za każdym razem inna gwiazda użyła ich, by wyglądać jak Terminator, Thor czy Hulk… 

Żerując na Twoich marzeniach robią biznes o porażających dochodach!

Najgorsze, że wcale nie zależy im byś miał z tego wszystkiego jakieś efekty! Zależy im tylko na tym, byś wierzył, że będziesz je mieć…

Reklama na całą stronę w czasopiśmie zarabia dla nich setki tysięcy złotych. Dlatego chcą byś w to wierzył i kupił kolejne wydanie, z kolejnymi złotymi poradami!

Ja zaś chcę to naprawić i mam 3 powody, by to zrobić… 

 • Zbudowanie wysportowanej sylwetki jest możliwe… nawet jeśli  już walczysz o to latami… bez efektów… i nawet jeśli wątpisz czy kiedykolwiek się uda… Wiem jak to jest kręcić się w miejscu, ale znam też radość ze zrealizowania marzenia o wysportowanym wyglądzie. Chcę byś też to poczuł!
  `
 • Sukces nie przychodzi sam. Nie sprawisz, że marzenia staną się rzeczywistością bez kombinacji ciężkiej pracy, czasu jaki po porostu musi upłynąć oraz bez pomocy innych. Chcę dla Ciebie „otworzyć i przytrzymać drzwi”, byś zdążył przez nie przejść, zamiast się odbić… Dam Ci całą wiedzę i wszystkie potrzebne „narzędzia”, których sam tak bardzo potrzebowałem ponad dekadę temu, gdy zacząłem walkę o własną sylwetkę…
  `
 • Mam dość tego co wyrabia branża fitness! Polecają Ci przełomowe, magiczne, nowe i odkrywcze programy treningowe, pigułki oraz „fit sztuczki”, obiecując, że zadziała to szybko i bez wysiłku. Żerują na Tobie i bezlitośnie zdzierają pieniądze.

ŻEBYŚMY SIĘ DOBRZE ZROZUMIELI…
Tak jak oni obiecuję Ci, że to co mam działa, oraz że będziesz mieć najlepsze efekty swojego życia…

… ale obiecuję Ci też, że musisz w to włożyć prawdziwy wysiłek i pracę! 

Gdyby szło zrobić to bez wysiłku, każdy wyglądałby jak model z okładki…

Moja nadzieja jest taka, że uzbrojony w praktyczną wiedzę oraz sprawdzone w boju metody i narzędzia, zobaczysz pierwsze efekty na tyle szybko, byś nie stracił motywacji do dalszej pracy.

Jeśli na tym etapie zastanawiasz się czy wiedza i metody z moich szkoleń zadziałają w Twoim wypadku to od razu powiem Ci, że nie…

Bo ich nie masz!  😉


Co mówią o moich programach inni:

MOJA ZWARIOWANA, 2-ETAPOWA GWARANCJA...

Możliwe, że myślisz sobie teraz…

„Wszystko brzmi fajnie, ale moja sytuacja jest szczególna, próbowałem już wszystkiego i nic nie działało.”

Mimo to GWARANTUJĘ Ci, że zadziała!

Jeśli tylko wdrożysz w życie wszystko czego nauczę Cię w programie, a mimo to z jakiegoś dziwnego powodu nie zobaczysz lepszych efektów niż kiedykolwiek w życiu to OSOBIŚCIE pomogę Ci zbudować wymarzoną sylwetkę pracując z Tobą „1 na 1”!!!

Gdyby jakimś cudem i to nie sprawiło, że zobaczysz kolosalną zmianę w wyglądzie, zwrócę Ci pieniądze!

Dodatkowo dostaniesz dożywotni dostęp do całego programu, byś mógł nadal korzystać z wiedzy.

Brzmi uczciwie?

No to fajnie…

...oto co musisz teraz zrobić

Dotychczas moje szkolenia i program treningowe były dostępne wyłącznie dla moich podopiecznych. Chcę jednak pomóc większej liczbie osób niż tylko tych kilka-kilkanaście rocznie, którym pomagam osobiście jako trener.

Dlatego udostępnię Ci cały ich pakiet w cenie 1 treningu personalnego!

W zamian chcę tylko byś realnie dał z siebie 100% bo bez tego nawet najlepszy program treningowy i żywieniowy nie zadziała… 

Naciśnij guzik poniżej, wypełnij formularz zamówienia i zapłać dowolną kartą.

Dane logowania do programu dostaniesz od razu na e-mail!


Dziękuję Ci, że poświęciłeś czas na przeczytanie tej strony i nie mogę się doczekać aż dasz mi znać jak bardzo udało Ci się zmienić sylwetkę!

Trener Piotr Kopczyński

P.S. Jeśli jesteś jedną z osób, które od razu przewijają stronę do samego końca, oto moja oferta:

Udostępnię Ci cały pakiet moich szkoleń oraz sprawdzonych w boju metod, narzędzi i programów treningowych (wraz z wideo atlasem ćwiczeń). Poprowadzą Cię one krok po kroku, bez zgadywania prosto do celu – do wymarzonej, wysportowanej sylwetki. 

Zamknąłem ponad 12 lat doświadczenia z pracy zawodowej jako trener personalny i współprac z dziesiątkami podopiecznych w spójny system budowani wysportowanej sylwetki. Mówiąc system mam na myśli to, że o sukcesie decydują 3 zasadnicze elementy, które wykonane prawidłowo potęgują swoje działanie, zaś nawet jeden z nich wykonany źle niweczy wszelki wysiłek!

 • To czy umiesz zadbać o regenerację i zdrowie swojego ciała ma w pływ na to, czy będziesz w stanie efektywnie trenować. 
 • To jak trenujesz ma wpływ na to jak powinieneś się żywić.
 • To jak się żywisz zadecyduje o tym czy w ogóle zobaczysz efekty… oraz czy przez nadmierne i niepotrzebne restrykcje nie porzucisz całego procesu!

Dotychczas dostęp do moich szkoleń i programów treningowych mieli jedynie moi podopieczni. Chcę jednak pomóc też Tobie i dlatego udostępnię Ci cały program budowania wysportowanej sylwetki bez dostępu do siłowni ponad 10x taniej niż kosztuje 1 miesiąc współprace „jeden na jeden” ze mną!

P.P.S. Jestem głęboko przekonany, że dzięki szkoleniom i gotowym arkuszom treningowym w programie „Wysportowana sylwetka bez siłowni” zbudujesz i utrzymasz wysportowaną sylwetkę o jakiej marzysz. Dlatego gdyby z jakiegoś dziwnego powodu, mimo że robiłeś wszystko czego uczę w programie jak należy, nie udało Ci się tego osiągnąć to daj znać… Osobiście pomogę Ci pracując z Toną „1 na 1”!

Jeśli i to nie zadziała zwrócę Ci pieniądze i dam dożywotni, bezpłatny dostęp do szkoleń!

A teraz kliknij w guzik i odbierz dostęp.

Nie pożałujesz!

Copyright © Piotr Kopczyński 2019 | Polityka Prywatności | Regulamin

Scroll to Top
Przewiń do góry